Pidu trammidepoos

Peale kiiret aastalõppu pidas Kopli suures trammidepoos 10. jaanuaril oma pidu endine Eesti Gaas, uue nimega Elenger. Peole olid saabunud sõsarfirmade esindajad mitmelt maalt ja seepärast oli pidu peamiselt ingliskeelne.

Kui tähtsad jutud räägitud ja piiritagused sõsarfirmadki laval ära käinud, oligi meie kord. Tervitasime pidulisi hoogsa tantsu ja mitme lauluga. Ka publik sai kaasa haaratud ja meeleolu kiskus üpris lõbusaks! Ja kuna peale meid astus lavale Trad Attac, siis oligi eelsoojendus tehtud.

Kui esinemine läbi, tegime ühispilti depoo vana trammi juures.

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.