Mihklipäev vabaõhumuuseumis

See on meie koori traditsiooniline igasügisene ettevõtmine. Muuseumis toimus sibula- ja kalapäev ning selle raames ka setode mihklipäev. Sellele peole tulevad kokku sõbrad lähemalt ja kaugemalt, Lõunast ja Põhjast. Kõiki on hea meel peale suviseid ühiseid ettevõtmisi jälle näha!

Traditsiooniliselt kattis meie koor laua seto söökidega ja jagas neid oma külalistele. Muidugi ei saanud puududa ka oinaruug – väga maitsev lambalihasupp! Kookide, salatite ja muude suupistete tegijaid on meie kooris õnneks mitmeid. Aga peo lõpuks saavad need otsa kõik!

Aga kui esimesed jutud räägitud ja esimene nälg kaugeltkandi rahval kustutatud, läks muidugi tantsuks ja lauluks ja seda jätkus juba kauaks. Ilm soosis meie pidu ja mihklipäevalised nautisid päeva.

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.