Esimese kevadkontserdi andsime selle aastal Rakveres – Rahbinderi majas, mis tegutseb muuseumi ja näitusemajana. Parasjagu oli äsja avatud toolide näitus ja mööbliajaloo näitus.
Muuseumi juht tegi linnarahvale väljapanekuid tutvustava käigu ja siis oligi meie kord – esinesime uhkete mõisaaegsete suurte peeglitega saalis. Meie laulsime ja Helene mängis tantsuks karmoskat. Väga lustlikult möödus meil see kontsert!
Aga õhtupoolikul saime kokku Aqva veekeskuses ja mõnulesime nii saunades kui basseinis. Kui ikka kodunt kaugemale tuldud, peab hea võimaluse ära kasutama.
Õhtusöögilauas oli aega muljetada, laulupäev kokku võtta ja edasisi plaane teha.

