Vanalinna päevad `24

Juba teaditsiooniliselt muutus Tornide väljak Vanalinna päevade ajal mõneks päevaks suureks pärimuskülaks. Pühapäeval astus meiegi koor suurel laval üles. Kasutasime meile antud lava-aega täieliselt ja lasime kõlada oma parimatel lauludel.


Aga siis ruttu läbi Vanalinna ja Harju mäest üles, et võtta ilusast päevast viimast ja esineda ka ERÜ laval Kiek in de Kők`i taga. Korraldaja pakkus küll kõrget lava ka mikrofone, aga publiku ees murul ja otse kõlas meie leelo siiski kõige paremini.
Ilm oli imeilus ja rahvast jätkus küllaga kõikide tolle päeva lavade ette.

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.