
Meie leelokoori korraldatav iga-aastane mihklipäev Eesti vabaõhumuuseumis jõudis juubelini- juba kümnes kord! Koos mitmekesise laada ja Peipsiääre taluga kahe talu vahelisel külavainul.
Kutsed said saadetud igasse Eestimaa nurka ja igalt poolt oli ka külalisi kohale tulnud. Põlvast,

Obinitsast, Värskast, lähematest paikadest rääkimata.
Mihklipäev algas palvusega, jätkus aga kontsertide, laada ja meisterdam
ise töötubadega. Vainul pidas tervituskõne ülembsootska Järvelilli Rein, kohal olid ka nuursootskad – endine Maria ja praegune Triinu-Liis.

Meie lauljad katsid laua setopäraste söökide-jookidega, kust väikse annetuse eest kõik soovijad midagi meelepärast võtta said. Muidugi ei puudunud traditsiooniliselt ka suur pajatäis oinaruuga!
Ka seto talu aita jätkus tegevust
– seal esinesid lauljad ja pillimehed. Meiegi näitasime ennast. Omaette ja teistega koos.
Tantsu, laulu, mõnusat jutuvestmist ja laadakauplemist jätkus külavainule pikaks pealelõunakski.