Maaselitsa vabaõhumuuseumis

Peipsunnamediveere ja setu taludes ning külavainul peeti 25. veebruaril talvist pidupäeva. Mõlemas talus sai uudistada rahvuslike toitude valmistamist ja muidugi neid ka mekkida. Meie leelokoor laulis seekord koguni hobusaaniga mööda talviseid muuseumiteid ringi sõites! Muidugi laulsime ka oma talu hoovi tulnud rahvale. Külm liiga ei teinud ja ilm oli seekord meie poolt.

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.