Aastakoosolek

Jaanuari viimasel päeval võttis MTÜ Leelokoor Sõsarõ oma kokku oma lõppenud aasta tegevuse. Koori juht Elvi andis põhjaliku ülevaate aasta jooksul tehtust. Plaane oli aasta algul palju ja ega midagi tegemata ei jäänudki. Tublid oleme olnud!

Laekur Riina tegi kokkuvõtte rahast – kust see tuli ja mille peale kulus. Koori majanduslik seis on uue aasta alguseks hea.

Paika said pandud ka mõned suvised plaanid ja üsna konkreetselt juba lähiaja esinemised.

This entry was posted in Uudised. Bookmark the permalink.