See oli meie koorile esimene kord osaleda sellisel peol. Andsime kaks kontserti – Keskväljaku laval ja kultuurikeskuse Kannel suures saalis. Mõlemal korral jätkus rohkesti nii publikut kui ka laululusti.Jõudsime ka teisi kollektiive vaadata ja nendega koos tantu lüüa.
Õhtusöögile olime palutud Pille vanematetallu. Püüdsime anda oma sööva panuse maasikate kõrghooajal. Neid oli laual suurte kaussidega! Pillimees Lauri eestvõttel sai läbi lauldud suur hulk seltskonnalaulude kullafondist. Talu kõrval järves sai ka ujuda.
Päris pimedas sõitsime öömajale Signe suvemajja Obinitsa lähistel. Aga see vaade kõrgelt kaldalt Tuhkvitsa ojale, mis meid hommikul vastu võttis, oli võrratu!