Vana vahtsõnõ uusaasta

Traditsiooniliselt kutsus Põhja setod uue aasta tähistamiseks kokku Seto latsi kuul metropoliit Stefanuse residentsis. Setomaalt tulid tervitama ülembsootska Leima Evelin ja Setomaa Liidu vedosnik Timmo Margus. Tema rääkis ka pikemalt Setomaal toimuvast ja plaanis olevatest muudatustest hariduselus.
Muidugi rääkis oma mõtetest ka metropoliit Stefanus ja jagas kingitusi.
Pilliga tuli seekord kohale Võrumaa tublima noore tiitliga pärjatud Gerd Palok ja tants läks lahti!
Meie koori esindus oli vaatamata haiguste lainele küll väike, aga tubli.

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.