Uue aasta alustuseks

Nagu ikka, said  Põhja-Eesti setod kokku metropoliit Stefanuse juures. Seekord 28. jaanuaril. Eestvedajaks Seto Laste Kool. Koos kaeti tore pidulaud, kuulati, mis  ülembsootskal öelda, näidati ennast ja vaadati teiste ülesastumisi. Ja muidugi traditsiooniline ühispilt. 

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.