Nagu ikka, said Põhja-Eesti setod kokku metropoliit Stefanuse juures. Seekord 28. jaanuaril. Eestvedajaks Seto Laste Kool. Koos kaeti tore pidulaud, kuulati, mis ülembsootskal öelda, näidati ennast ja vaadati teiste ülesastumisi. Ja muidugi traditsiooniline ühispilt. 
Uue aasta alustuseks
This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.