
Seekordne, 24. Seto Kunungriigipäev toimus Luhamaal Määsi mäel. Nii kaugele sõitmiseks tellisime suisa bussi, kuhu mahtus ka teisi seto kultuuri huvilisi pealinna kandist. Koos oli lõbus sõita ja laulul kõlada lasta. Linda kui selle aasta sõnoline oli teinud uue laulu ja ka see sai korralikult läbi harjutatud.
Luhamaal saime nii päikest kui kavihma, aga see viimane ei seganud meid sugugi laval üles astumast! Kõik laulud saime lauldud!
Uueks ülembsootskaks valiti Piret Torm-Kriis Tallinnast. Hea, kui nii tähtis amteinaine lähedalt võtta on!