Meie leelokoorile tuli kutse esinemiseks Seto folgi kirmaselaval. Seekordne kolmas kandis nime Metsa poole. Neid, kellele aeg sobis, kogunes kuus ja nii me reisi ette võtsimegi. Ikka selleks, et uus folk ära näha ja ka oma laulujälg maha jätta.
Meile oli eraldatud kaks esinemisaega ja selle kõrvalt saime osa ka kogu folgimelust – muruülikool, töötoad, erinevad lavad, matkad ja filmid.
