Leelopäev Värskas

Seekordne XIV leelopäev Värska muuseumis kandis pealkirja “Naane naasekõnõ”.  Sõidu võtis ette terve autotäis lauljaid ja mõned liitusid kodukohas hiljem. Päev oli palav ja rahvast palju. Uhke rongkäiguga sammusime lauluväljakult muuseumi murule ja siis läks laulmine lahti! Iga leelopark sai näidata oma parimaid laule ja neid jätkus terveks pikaks päevaks! Ilus oli teisi vaadata ja ennast näidata! Meie esinemine läks aga igati korda.

Pildil hetk enne rongkäigu algust.

image

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.