leelokoori 45. sünnipäev

Leelokoor Sõsarõ on praegu tegutsevatest leelokooridest kõige vanem. 21. aprillil tähistasime Õpetajate Maja Kroonisaalis oma sünnipäevapidu. Külla olid tulnud  meie sõbrad paljudest leelokooridest Setomaalt, Põlvamaalt, Tartumaalt ja muidugi ka Tallinnast ja Harjust. Näitasime külalistele oma laulu- ja

tantsuoskust, aga ka õnnitlejad ise tõid kaasa lisaks paljudele lilledele ja kingitustele pikad ja toredad laulud!

Koorist on välja kasvanud ja iseseisvat tegutsemist alustanud üsna mitu kollektiivi ja kõik nad

olid meile laulma tulnud! Päris oma lauluga astusid ette ka meie kunagised kooriliikmed, kes enam laulmas käia ei saa. Ka meie eakad veteranliikmed olid kohal.

Meie pikaaegsest tegevusest ülevaate saamiseks oli koo

statud fotonäitusbänneritel ja slaidiproramm. Suure saali teises osas ootas külalisi kontserdijärgne pikk sünnipävalaud rohkete suupistetega.

Pillimehi oli mitu ja laulu-tantsu jagus pidulaua ümber veel pikaks ajaks. Ka lahkumislaulud ei tahtnud kuidagi lõppeda. Paraku oli kaugelt tulnud külalistel ees

 

 pikk kodutee ja otsa sai seegi taaskohtumistest tulvil ja tore pidu.

Artikkel Postimehes:

https://setomaa.postimees.ee/4476771/vanim-tegutsev-seto-leelokoor-pidas-juubelit

 

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.