Kuningriiki!

5. august, Seto Kuningriigipäev – koht, kuhu ei saa minemata jätta! Seekord Piusa jõe ääres Kolossova külas. Ja kuu aega hiljem kui tavaliselt, et koroona kokkutulijate hulka piiramas poleks.

Oli rongkäik, kõik traditsioonilised mõõduvõtmised, ülembsootska valimine ja sõjaväeparaad. Esinesime Peko laval ja kooride mõõduvõtmisel suurel laval. Hea oli näha nii palju tuttavaid ja sõpru korraga koos!

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.