ERÜ on meie leelokoori katusorganisatsioon ja kui toimub igasügisene etnolaat, siis oleme ka meie kohal, et Raekoja platsil suurel laval toimuval kontserdil oma osa anda. Ilm oli õnneks septembrikuiselt veel ilus, rahvast oli palju ja see andis laulule vaid hoogu juurde.
ERÜ etnolaat Raekoja platsil
This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.