Reedel, 7. juunil avasid keskpanga president Madis Müller ja Eesti Rahva Muuseumi direktor Alar Karis Eesti Panga muuseumis (Estonia pst 11) koostöönäituse „Ehterahad“.
Kõige rikkalikumad hõbeehted on teadagi setudel ja sestap kutsutigi meie koori leelotajad tähtsale päevale pidulikku värvi andma. Olli, Elvi ja Ene said sellega suurepäraselt hakkama!
Link näituse avamise pressiteatele:
https://www.eestipank.ee/press/video-eesti-pangas-avatakse-naitus-uhketest-ehterahadest-05062019
https://www.flickr.com/photos/129699467@N02/albums/72157708971917056/with/48018080986/

