Aasta algas lasterikkalt

Laulukaare all klaassaalis pidas oma uue aasta pidu Lasterikaste Perede Liit. Oli välja kuulutatud pidulik gala, paljud pidulised kandsid ülikondi ja pikki kleite. Kõigile olid kohad suurte ümmarguste laudade taga. Kõik toitlustuse korraldajad, kingituste saatjad ja esinejad olid heategevuseks oma jõud kokku pannud. Meiegi esinesime peredele vaid suurest laulurõõmust.
Saal oli tõesti suur ja ilma mikrofonita poleks meie laul kuigi kaugele jõudnud. Aga tegime koos laste ja vanematega ka laulumänge ja need meeldisid publikule väga!

This entry was posted in Uudised. Bookmark the permalink.