Kevadlaat vabaõhumuuseumis

Tõeliselt ilusa kevadesooja võttis meie koor vastu vabaõhumuuseumi traditsioonilisel kevadlaadal esinedes. Tubli tunni pikkusesse kavasse mahtus nii juttu kommetest, laulu kui ka tantsu. Publikuristsed said mitmed meie uued laulud, mida talvel harjutatud.

Et ilm oli imeline ja kauplejaid palju, siis jätkus ka rahvast kõikjale rohkesti. Ei jäänud ka meie kevade sooja nautivast publikust ilma.

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.