3.-9. oktoobril toimus Setomaa kultuuri nädal ja selle raames suur veebiviktoriin.
Täiskasvanute kategoorias võitis selle individuaalarvestuses Elvi!
Ja rühmaarvestuses Kultuuriklubi Setolood sügispeol moodustatud välkvõistkondadest “Naase”, kus lõi kaasa ka Ingrit.
Igati tubli tulemus meie koori kohta!