24.-25. septembril pidas Eestima Rahvaste Ühendus Raekoja platsil traditsioonilist etnolaata. Muidugi olid mõlemal päeval kavas ka erinevate rahvaste kontserdid. Meie laulukord oli esimesel päeval. Sulev rääkis laulude vahele juttu ja meie leelokoori kontsert tuli toredasti välja. Ilm oli ilus ja rahvast kuulamas rohkesti. Enne lavale minekut tuletasime Õpetajate majas laule meelde ja tegime pilti ka.
