Augusti alguses oli jälle põhjust Värskasse sõita – 23. kuningriigipäevale. Tellitud buss sai rahvast täis ja juba tee peal võeti laulud üles.
Kuna meie Elvi on Seto Kuningriigi sõnoline, siis just tema eestöeldud lauluga kuningriik pihta hakkaski.
Seekordsel karguse võistlusel osales Maie ja sõnolise võistlusele pani end kirja Linda. Korra on ta varem juba sõnoline olnud. Aitasime jõudumööda kaasa, et laul teemal “minu vanaema” ikka ilus ja hea saaks. Linda laulis oma vanaemast, lauluema Anne Vabarnast.
Ja lõunalauas lõpuks jalga puhates ja suppi süües tuligi teade – meie Linda on võitnud!
Hea uudis tõi kaasa uue mure – kuidas küll teha sama hea laul uuele veel valimata sootskale? Ka sellega sai meie sõnoline hästi hakkama!
Nüüd on meie Linda ja Elvi mõlemad juba kaks korda sõnolise tiitliga!

