27.01.2016 toimus metropoliidi residentsis Tallinna setode traditsiooniline uuusaasta kokkusaamine. Meie koori esindasind Elvi, Linda ja Ingri
t. Rõõmudest ja muredest rääkisid ülemsootska Vabarna Jane, metropoliit ja Setomaa Valdade Liidu esindajad.
Jane esines tervituslauluga ja meie Elvi toetas teda killõga. Metropoliit pidas kõiki meeles mitmete kingitustega. Ja kui ühispilt tehtud, sai veel huk aega laulda ja pidulauale pandud maitsta.
Rohkem pilte sellest päevast:
https://www.facebook.com/obinitsa/photos/?tab=album&album_id=1745739222323690