Tallinna setude vastuvõtt metropoliidi juures

27.01.2016 toimus metropoliidi residentsis Tallinna setode traditsiooniline uuusaasta kokkusaamine. Meie koori esindasind Elvi, Linda ja Ingri12540748_1745744112323201_5493174435293642611_nt. Rõõmudest ja muredest rääkisid ülemsootska Vabarna Jane, metropoliit ja Setomaa Valdade Liidu esindajad.

Jane esines tervituslauluga ja meie Elvi toetas teda killõga. Metropoliit pidas kõiki meeles mitmete kingitustega. Ja kui ühispilt tehtud, sai veel huk aega laulda ja pidulauale pandud maitsta.

 

Rohkem pilte sellest päevast:

https://www.facebook.com/obinitsa/photos/?tab=album&album_id=1745739222323690

 

 

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.