Ilolanga sünnipäeval

Seto lauluselts Ilolang tähistas 6. veebruaril Nõo kultuurimajas oma kolmandat aastapäeva peoga, mille alguses tuli külaliste ette laulumänguna osa seto pulmakommetest. See oli järg eelmisel aastal ettekantud kosjaskäigu-loole. Meie koori õnnitlused viisid kohale Elvi ja Ingrit. Lisaks karbitäiele magusale oli kaasas ka pudel jooki, millele setu rõivad selga õmmeldud.

Peale eeskava ja meeleolukat õnnitlemise vooru sai rahvas tantsu lüüa ja pikalt sünnipäevalaualt kõike head-paremat maitsta.

IMG_9419IMG_9420

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.