Aastakoosolek

23. jaanuaril võttis MTÜ leelokoor Sõsarõ oma aasta kokku. Koori juht Elvi tegi põhjaliku ülevaate aasta jooksul toimunust – kus käisime, mida tegime. Ja seda sai rõõmustavalt pikk loetelu!

Saime ülevaate, kust aasta jooksul raha tuli ja kuhu läks ning tõdesime, et kõik on ilusti kontrolli all. Oli aeg ja põhjus kiita ka neid, kes koori tegemistesse rohkem panustanud.

Aga oli ka aeg vaadata ettepoole – mis on plaanis. Mõned esinemised ja sõidud on jba paigas, teised alles idee tasandil.

This entry was posted in Uudised. Bookmark the permalink.