Oktoober tõi kaasa meie koori korraldatava traditsioonilise suure peo, kuhu tulevad kokku setod nii Põhjast kui Lõunast. Ilm oli külm ja vihmane ja seepärast katsime lauad ja ootasime külalisi sees.
Esinejaid oli Eestimaa igast ilmakaarest, aga tõeliselt kuumaks kütsid publiku oma lauluga alles seto mehed! Ette astusid kõik, kes tahtsid ja parasjagu kohal olid, pildistajaid ja filmijaid oli korraga oi kui palju!
Kohaletulnud said külma ilma leevenduseks traditsioonilist oinaruuga, aga ka kõike muud, mida laudadele valmis olime pannud.
Ja mida aeg edasi, seda hoogsamaks pidu läks ega tahtnud kuidagi ära lõppeda! Kodus tehtud toidud laudadel said aga kah lõpuks otsa ja lauldud ka viimased laulud. Väga tore pidu oli!



