Sellesuvise koorilaagri pidasime Kuusalu lähistel Laugu turismitalus. Koht oli keset sügavat metsa, kus meie laulmine kedagi segada ei saanud.
Ees on mitu olulist esinemist ja et need hästi läheksid, peavad laulud-tantsud ilusti välja tulema.
Esimene päev oli vihma täis ja see sundis majja jääma. Koos juba tuntud lauludega harjutasime ka päris uute laulude kokkukõla. Ja muidugi tuletasime meelde tantse ja laulumänge. Ei võtnud palju aega, kui ka uued kooriliikmed tantsusammud selgeks said! Tantsumuusikat mängis meie pillimees Lauri.
Õhtul said soovijad sauna. Ja järgmisel päeval kordasime kõik õpitu veelkord kinnistamise mõttes üle.
Laagriaeg sai kokkuvõttes väga töine ja produktiivne!
