Mooste folkfestivalil

Kui eelmisel aastal külmetasime festivali ajal mis kole (kuigi mai lõpus), siis nüüd, augusti esimestel päevadel, oli meile antud ilm tõeliselt suvine. Ka majutus otse kellatroni kõrval oli hea.

Sellel aastal osalesime koos teiste Seto- ja Võrumaa rahvalaulikutega pulmalaulude kavas. Osalised liikusis sepikoja kõrvalt koos lauludega folgikoja ette ja publik koos meiega.  Aega jäi väiksematel kontserditel ja ekskursioonidel käimiseks. Ja muidugi vaatasime ka peakontserti etteantud rahvaviisi töötlustest.

Ärksamad meie hulgast lasid hilisõhtuni Tuhkwizza meestel end tantsitada ja käisid öisel ümber-järve-retkel.

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.