Kuningriigipäev

Seekordne kuningriik peeti maalilises Küllätüvä külas. Sõitsime sinna viiekesi, lisaks pillimees Lauri rooli keeramas.

Valmistusime sõnolise võistluseks. Varem välja kuulutatud teemadest valiti kohapeal välja Seto kiriku teema. Olime üks väheseid koore, kelle laul teemale vastas. Ja kuigi me seekord võitu koju ei toonud, läks meil kuuldavasti hästi.

Lisaks astusime üles väiksel Peko laavl, kus napilt jagatud aja sees mõned oma laulud laulsime.

Muidugi sai kogu päeva vältel kaasa elada paljudele võistlustele, anda oma hääl uue ülembsootska valimisel ja vaadata sõjaväeparaadi.

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.