50. juubelipidu

22. aprillil tähistasime Õpetajate majas koori 50. juubelit! Suurele peole olid kutsutud kõik head sõbrad Lõunast ja Põhjast. Lisaks leelokooride esindustele olid meid tervitama tulnud ka Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart ja ülembsootska Anželika Gomozova. Kui meie esinemise laulud-tantsud ette kantud, algas õnnitlejate osa. Paljud leelokoorid olid selleks puhuks eraldi laulu teinud ja neid kuulata oli tore!

Kõiki külalisi ootas rikkalik pidulaud, sai sõprade-tuttavatega juttu ajada, aga muidugi ka laulda ja tantsida! Elvil oli ette valmistatud tänulaul ja külalised said ka seda kuulda.

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.