Juubelihõnguline Kuningriigipäev 4. augustil viis meid Peipsi äärde Lüübnitsasse. Oli nii sooja päikest kui ka tihedat tugevat vihma!
Sel aastal oli lauluvõistlus teistmoodi. Eestlauljate asemel võistlesid koorid ja lauluks pidi olema vabalt valitud osa Peko eeposest. Meie laul jutustas pikast rongiteekonnast Siberisse ja eestlauljaks oli Maie. Muidugi kasutasime võimalust ja astusime üles ka vabalaval!

Ülemsootskaks kandideerisid senine Piret Torm-Kriis ja Aare Hõrn. Viimane võitis napi 4 häälega!