Mardilaat `18

Seekordse mardilaada aukülaline Saku suurhallis 8.-10. novembril oli Setomaa!

Lava kõrval olid end sisse seadnud käsitöö tegijad, müüjadja õpetajad. Oli raamatuid, sepiseid, mänguasju, puidust tarbekaupu, kudumeid, tikandeid palju muud. Kõike ehedat, mida Setomaal näeb. Rõdul koos teiste toidupakkujatega oli esindatud seto köök paljude roogade ja suupistetega. Aga pealaval esinesid kõigil kolmel päeval seto lauljad, tantsijad ja pillimehed. Laval ei jäänud käimata meiegi! Lisaks lauludele ka laulumänge ja tantse. 

Kogu laval toimuv kanti üle suurele ekraanile ja nii nägid esinemisi ka suure laadaplatsi kaugemad nurgad.

Kõiki esinejaid jälgis ülemsootska Aare toetav pilk ja lavalt allatulijaid võttis ta vastu traditsioonilise handsaga.

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.