I Seto tandsopido Kagos kargasõ

Meie oma esimene tantsupidu toimus Värskas Seto Folgi raames. Koori esindasid Margit ja Ingrit.

Ilmad sattusid parasjagu jahedad olema ja kohati sadas vihmagi. Räbikud ja soojad suurrätid olid igati paslikud. Mõnel kindadki käes.

Algul olid proovid keskkooli staadionil, siis vabaõhumuuseumi karjakoplis ja peo alguseks olidki kõik liikumised paika loksunud.

Ülemsootska Pireti valimise ajal väljakäidud lubadus korraldada päris esimene seto tantsupidu saigi teoks!

 

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.