Metropoliidi vastuvõtt 16.01.2018

Iga aasta alguses saavad Põhja-Eesti setod kokku metropoliit Stefanuse residentsis Wismari tänavas. Sel korral tulid Setomaa muredest ja rõõmudest rääkima Margus Timmo ja Aare Hõrn. Esineda said samades ruumides töötava Seto Laste Kooli lapsed, aga laulu-tantsu, jällenägemisrõõmu ja häid suupisteid jätkus kauaks kõigile!

 

 

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.