Lihavõttepidu Õpetajate Majas

7. maiks kutsus meie koor Õpetajate Majja Raekoja platsil kokku kõik sõbrad ümbruskonnast, et masslennitsa pidu pidada. Pikk laud sai värvilised linad ja hulganisti nii soolast kui ka magusat katet.

Kui kontserdiga pihta hakkasime, tundus külalisi vähevõitu olema, aga laulude-tantsude ajal neid muudkui tuli ja tuli ja lõpuks oli meid juba päris palju. Esinemine läks igati korda ja hiljem kuuldud mitmed kiidusõnad olid päris kindlasti ausalt välja teenitud.

Pärast sai külalistega juttu ajada, head-paremat maiststa ja hoogu jätkus veel ka tantsude jaoks.

unspecified

 

 

 

 

 

Rohkem pilte vaata siit (Helga poeg Olavi Sõna):

https://www.dropbox.com/sh/31poastwhc30lst/AAAXTbWpAv79p4MYwXXRb91ta?dl=0

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.