ERÜ foorum

Iga-aastane ERÜ foorum Õpetajate Majas, kus oleme varemgi tervituseks seto leeloga üles astunud. Selgi aastal oli meil Eestimaa väikerahvastele tervituslaul. Kõik ei pruukinudki mõista, aga emotsioon oli tore ja aplaus suur.

Samal ajal toimus Raekoja platsil ka etnolaat, mis palju linnarahvast kokku tõi.

Juurdepandud piltidel on varased kohalejõudjad ennast juba istuma sättinud.

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.