Septembri keskpaigas peeti Eesti Vabaõhumuuseumis suurt leivapäeva. Oleme sellel päeval varemgi esinemas käinud ja nii ka nüüd. Peatee ääres oli palju müüjaid nii käsitöö, taimede kui ka erinevate maitsete ja toitudega.
Kolu kõrtsi kogunenud rahvale laulsime päevale kohaseid laule leivast ja leiva tegemisest, viljalõikusest. Ja ikka veidi tantsu kah vahele.
Pildil teeme väikest laulude meeldetuletamist enne püünele astumist.
