Seto Kuningriik Rõsnas

Juubelihõnguline 30. kuningriik peeti Rõsna külas Järve ääres. Meie pillimees Lauri viis meid oma bussiga kohale, mõned olid juba Lõuna-Eestisse varem läinud ja nii mahtusime kõik ilusti ära. Kuna möödus ka 100 aastat esimesest seto laulupeost, siis tähistati ka seda suurema ühislaulmisega.

Meie koor esines oma kavaga väiksemal kõrvallaval ja tantsis kaasa mitme teise koori eestvedamisel.

Ülembsootskaks valiti seekord Leima Evelin Rõsnast endast.

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.