Leivapäev 11. septembril on muuseumis juba traditsiooniline. Peatee äär oli kõikvõimalike kauplejatega ääristatud ja rahvast oli palju. Meie leelokoori esinemine toimus Kolu suures kõrtsitares. Lisaks laulmisele rääkis Elvi ka leivategemisest.
Peale esinemist astusid meie juurde filmimehed, et paluda veel mõned laulud – nende kaamerate jaoks. Leidsime rahulikuma taluhoovi ja leelotasime veel tükka ega vaäljul häälel. Kuuldavasti läheb materjal FolkTV-le. Jääme huviga ootama!
