1921. a 9.-10. oktoobril toimus Petseris I Setu Kongress.
Täpselt 100 aastat hiljem, 2021. a 9. oktoobril toimus Värskas XIII Seto Kongress. Meie koori esindasid Elvi ja Ingrit. Elvi tegi ka ettekande pealinna setode tegemistest. Tema koos Ahvena Marikaga on pealinna setode esindajad nüüd ka va
nematekogus.
XIII Seto Kongress
This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.