Kui ülembsootska kutsub, siis tuleb minna! Ja nii igal aastal. Traditsiooniline Seto Kuningriigipäev toimus sel aastal Värska lähedal Lobotkal. Ilm oli küll vihmasevõitu, aga see ei takistanud ühtegi päevakavas olnud tegevust.
Meie koor esines külalaval oma laulukavaga. Oli palju taaskohtumisrõõmu, sai koos laulda ja tantsida.