Iga-aastane mihklipäev on meie leelokoori üks traditsioonilisemaid ettevõtmisi. Seto kogukonna sügisene kokkutulemise koht. Samal ajal toimuv sibula- ja kalalaat annab alati päevale vürtsi juurde. Muidugi on kohal ka käsitöö ja muude aiasaaduste müüjad.
Meie leelokoor kattis pika laua kodutehtud suupistetega kalast, seentest, õuntest ja muudest sügisandidest tehtud roogadega. Ja maitsta sai neid väikse annetuse eest. Muidugi ei puudunud ka suur pajatäis oinaruuga!
Ülemsootska nimel tõi tervituse sootska Ahto Raudoja. Esinesime meie ja tesedki leelokoorid. Pillimeh oli mitmeid ja tantsujalad said tublisti sooja!
