Maaselits

Veebruari viimasel päeval peeti vabaõhumuuseumi seto talus maaselitsa pidu. Esinesime meiegi. Tore, et meiega oli jälle Helene oma karmoskaga.

Ja ega siis laulu ainult sooja tarre ei jätkunud! Pakkisime end hulgakesi hobuvankrile ja mööda muuseumi külavaheteid sõites oli tore ka väljas laulda!

This entry was posted in Olnud üritused. Bookmark the permalink.